Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Slet 2018

 

 

 

  

Už umíme celé skladby,

teď jenom odstraňujeme chyby,

abychom byli připraveni

na společné secviky větších celků.

 

 

 

Milí rodiče,

 

jak už jistě víte, v letošním cvičebním roce nás kromě závodů čeká jako hlavní úkol nácvik na XVI. všesokolský slet, který proběhne v termínu 1. - 6. července 2018 jako oslava 156. výročí založení Sokola, ale hlavně k 100. výročí vzniku Československé republiky. V naší jednotě budeme cvičit 3 skladby.

 

Pro starší žactvo, dorost a zájemce z řad dospělých skladbu „Cirkus“, jejíž nácvik povedou Lucka s Bárou v úterý po cvičení. Podle nás je to úplně nejhezčí skladba ze všech.

 

Pro mladší žactvo skladbu „Děti, to je věc“, jejíž nácvik povede Věra ve čtvrtek po cvičení.

 

Pro nejmladší žactvo skladbu „Noty“, jejíž nácvik povede Věra v úterý v závěru hodiny.

 

Protože XVI. všesokolský slet proběhne na začátku prázdnin, prosím, abyste k tomu přihlédli při plánování dovolených a dětských táborů. Pokud děti celý rok nacvičují, je pak pro ně i pro nás velkým zklamáním, že nemohou na hlavním sletu vystoupit a musíme za ně shánět náhradníky, což není nikdy moc dobré.

 

Protože nás to bude taky něco stát, ráda bych Vás seznámila s cenami úborů. Proti minulému sletu jsou překvapivě nižší, ale i tak bude třeba průběžně na ně šetřit. Úbory jsou z velmi kvalitních materiálů a většina dětí je nosí dlouho.

 

Cirkus: dívky 627,- Kč, kluci 665,- Kč.

Noty: děti 242,- Kč, cvičitel 634,- Kč.

Děti, to je věc: dívky 467,- Kč, kluci 451,- Kč.

 

Pak před sletem budeme ještě muset zaplatit účastnický průkaz, na který budeme mít zdarma vstup na sletové zkoušky a vystoupení a do vybraných muzeí atd. Jeho cena bude pro děti od 6 do 18 let 400,- Kč, pro dospělé 600,- Kč. Děti do 6 let měly minule průkaz zdarma, letos ještě nevím. Na průkaz by měli během sletu i dospělí jezdit zdarma MHD a platí jako vstupenka na vyhrazenou tribunu při vystoupeních.

 

Nejsou to malé částky, ale uvědomme si, že mimopražští účastníci si musí navíc zaplatit ještě dopravu, ubytování a stravu a proti tomu jsou naše částky zanedbatelné.

 

Věřím, že budeme cvičit skoro všichni, protože kdo si to aspoň jednou na sletu užil, nenechá si to ujít.

 

Cvičitelé v nejbližší době absolvují první nácvičné srazy a podle toho budou jednotlivé skladby s nácvikem začínat.

 

 

Průběžně Vás budu o všem informovat.   

 

                                                                                                                  Věra

 

TOPlist