Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Slet 2018

 

 

 

  

Už umíme celé skladby,

teď jenom odstraňujeme chyby,

abychom byli připraveni

na společné secviky větších celků.

 

 

 

Milí rodiče,

 

jak už jistě víte, v letošním cvičebním roce nás kromě závodů čeká jako hlavní úkol nácvik na XVI. všesokolský slet, který proběhne v termínu 1. - 6. července 2018 jako oslava 156. výročí založení Sokola, ale hlavně k 100. výročí vzniku Československé republiky. V naší jednotě budeme cvičit 3 skladby.

 

Pro starší žactvo, dorost a zájemce z řad dospělých skladbu „Cirkus“, jejíž nácvik povedou Lucka s Bárou v úterý po cvičení. Podle nás je to úplně nejhezčí skladba ze všech.

 

Pro mladší žactvo skladbu „Děti, to je věc“, jejíž nácvik povede Věra ve čtvrtek asi 20-30 minut po cvičení.

 

Pro nejmladší žactvo skladbu „Noty“, jejíž nácvik povede Věra v úterý v závěru hodiny.

 

Protože XVI. všesokolský slet proběhne na začátku prázdnin, prosím, abyste k tomu přihlédli při plánování dovolených a dětských táborů. Pokud děti celý rok nacvičují, je pak pro ně i pro nás velkým zklamáním, že nemohou na hlavním sletu vystoupit a musíme za ně shánět náhradníky, což není nikdy moc dobré.

 

Protože nás to bude taky něco stát, ráda bych Vás seznámila s cenami úborů. Proti minulému sletu jsou překvapivě nižší, ale i tak bude třeba průběžně na ně šetřit. Úbory jsou z velmi kvalitních materiálů a většina dětí je nosí dlouho.

 

Cirkus: dívky 627,- Kč, kluci 665,- Kč.

Noty: děti 242,- Kč, cvičitel 634,- Kč.

Děti, to je věc: dívky 467,- Kč, kluci 451,- Kč.

 

Pak před sletem budeme ještě muset zaplatit účastnický průkaz, na který budeme mít zdarma vstup na sletové zkoušky a vystoupení a do vybraných muzeí atd. Jeho cena bude pro děti od 6 do 18 let 400,- Kč, pro dospělé 600,- Kč. Děti do 6 let měly minule průkaz zdarma, letos ještě nevím. Na průkaz by měli během sletu i dospělí jezdit zdarma MHD a platí jako vstupenka na vyhrazenou tribunu při vystoupeních.

 

Nejsou to malé částky, ale uvědomme si, že mimopražští účastníci si musí navíc zaplatit ještě dopravu, ubytování a stravu a proti tomu jsou naše částky zanedbatelné.

 

Věřím, že budeme cvičit skoro všichni, protože kdo si to aspoň jednou na sletu užil, nenechá si to ujít.

 

Cvičitelé v nejbližší době absolvují první nácvičné srazy a podle toho budou jednotlivé skladby s nácvikem začínat.

 

 

Průběžně Vás budu o všem informovat.   

 

                                                                                                                  Věra

 

TOPlist