Založit webové stránky nebo eShop

Výsledky závodů

 

Výsledky závodů v roce 2015/2016

 

12.6. 2016 závody v atletice předškoláků

 

Rodiče a děti

Ondra F.                   13.místo v Praze (46)        4.místo v župě (15)

Ondra F. s tatínkem       6.místo v Praze z 85 párů

 

Družstva předškoláci mixy:     8.místo z 8 družstev

Evička R.          34.místo v Praze (66)       13.místo v župě (17)

Jáchym St.       66.místo v Praze (77)       17.místo v župě (18)

Tomášek D.       68.místo v Praze (77)       18.místo v župě (18)

 

Družstva nejmladší žactvo mixy:     6.místo ze 7 družstev

Karolínka Š.       21.místo v Praze (43)       6.místo v župě (11)

Vilík R.              1.místo v Praze (42)       1.místo v župě (11)

Denis D.           35.místo v Praze (42)      10.místo v župě (11)

 

Děkujeme a gratulujeme !!!

 

 

 

10.-12.6. 2016 Přebor ČOS staršího žactva

 

Kuba Ečer obsadil v kategorii žáci III. 16.místo z 22 závodníků

Gymnastika:   16.

Atletika:       13.

Šplh:           15.

Plavání:        20.

 

Danda Vincenc obsadil v kategorii žáci III. 21.místo z 22 závodníků

Gymnastika   20.

Atletika       18.

Šplh           19.

Plavání          9. (osobní rekord)

 

Emma Schmidtová obsadila v kategorii žákyně III. 18.místo ze 45 závodnic

Gymnastika   24.

Atletika       15.

Šplh           22.

Plavání         20.

 

Agáta Rajdlová obsadila v kategorii žákyně IV. 10.místo z 33 závodnic

Gymnastika    8.

Atletika       22.

Šplh           12.-13.

Plavání         7.-8. (osobní rekord)

 

Gratulujeme a děkujeme !!!  

 

 

5.6. 2016 Medvědí stezkou v Divoké Šárce

Kuba E., Danda V. a Honza K. obsadili 1.místo

 

Gratulujeme a děkujeme !!!!!

 

27.-29.5. 2016 Přebor ČOS ve všestrannosti mladšího žactva

 

Kubík Pražák obsadil

z celkového počtu 24 závodníků v kategorii žáci I.

15. místo

Gymnastika  14.místo

Šplh          15.místo

Atletika      11.místo (4. v hodu)

Plavání       14.místo

 

Gratulujeme a děkujeme !!!!!

 

 

20.-22.5. 2016 přebor ČOS v ZZZ

 

Danda V., Sofča H., Kuba E.  -  8.místo ze 17 družstev 

Zuzka K. v družstvu náhradníků - 7.místo ze 17 družstev

 

Gratulujeme a děkujeme !!! 

 

 

8.5. 2016 Praha OPEN gymnastika a šplh (v závorce)

 

 2.místo   Kuba E. (1.)

 4.místo   Kubík P. (6.)

             Danda V. (4.)

  5.místo   Agáta R. (5.)

8.místo   Vilík R. (8.)

 13.místo   Vojta Č. (11.)

  14.místo   Ondra Č. (12.)

                 Emma Sch. (12.)

    25.místo   Maruška P. (14.)

 

Gratulujeme a děkujeme!!!

 

23.4. 2016 Plavání o pohár starosty Prahy 1

 

Zúčastnilo se 11 plavců a získali jsme 4 poháry za 1.místo

Vilík R. (hoši do 7 let)

Anička P. (dívky 8-12 let)

  Agáta R. (dívky 13-14 let)

                                 Bára Č. (ženy 19-34 let)

 

Gratulujeme a děkujeme !!!

 

 

Závody všestrannosti 15.-17.4. 2016

 

Všestrannost celkově (+ zlepšení od loňska):

 

     

Žáci I.        1.místo   Kubík P.          1059 bodů (+296) postup na přebor ČOS

                3.místo   Vilík R.            683 bodů

                6.místo   Vojta Č.           484 bodů

Žáci II.       8.místo   Ondra Č.          616 bodů (+64)

Žáci III.      1.místo   Kuba E.          2038 bodů (+719) postup na přebor ČOS

                 3.místo   Danda V.        1323 bodů (+25) postup na přebor ČOS

Žákyně II.     3.místo   Maruška P.      1464 bodů (-219)

                 5.místo   Zuzka K.          913 bodů (+185)

Žákyně III.   2.místo   Emma Sch.     3055 bodů (+959) postup na přebor ČOS

Žákyně IV.    1.místo   Agáta R.        3427 bodů (+735) postup na přebor ČOS

                

 

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší jednoty !!!

 

 

Gymnastika a šplh (v závorce):

 

 1.místo:   Kuba E. (2.)

             Agáta R. (2.)

 

 

 2.místo:   Vilík R. (4.)

 

 3.místo:   Maruška P. (5.)

             Emma Sch. (3.)

 

 4.místo:   Danda V. (3.)

 5.místo:   Vojta Č. (9.)

 6.místo:   Adam K. (6.)

 9.místo:   Ondra Č. (10.) 

11.místo:   Zuzka K. (6.)                  

 

Atletika:

 1.místo:   Kuba P., Fanda S.

 2.místo:   Kuba E., Emma Sch., Agáta R.

 3.místo:   Vilík R., Lucka Č., Lenka R.

 4.místo:   Maruška P., Sofča H.

 5.místo:   Zuzka K., Danda V., Bára Č.

 7.místo:   Ondra Č.

 8.místo:    Anička P.

10.místo:   Adam K.

11.místo:   Vojta Č.

15.místo:   Míša K.

 

Plavání:

 

 1.místo:   Maruška P.

 2.místo:   Kuba P., Ondra Č., Emma Sch.

 3.místo:   Vojta Č., Sofča H., Danda V., Agáta R., Bára Č.

 4.místo:   Honza K.

 5.místo:   Lenka R., Pavel K.

 6.místo:   Vilík R., Kuba E., Lucka Č., Láďa M.

10.místo:  Zuzka K.

13.místo:  Míša K.

 

Všem gratulujeme a děkujeme !!!

 

 

 

 

9.4. 2016 Zálesácký závod zdatnosti

 

1.místo      Staré Město A ( Agáta R. + Sofča H.. + Kuba E.)

2.místo      Staré Město B (Danda V. + Honza K. + Zuzka K.)

3.místo      Zlíchov

4.místo      Libeň Jilm B

5.místo      Libeň Jilm C

6.místo      Libeň Jilm A

 

Konečně !!!     Po 10 letech gratulujeme k postupu na republikové finále !!!

 

 

12.3. 2016  Plavání o pohár starosty Prahy 1

 

 

Zúčastnilo se 15 plavců a získali jsme 5 pohárů za 1.místo:

Evička R. (dívky do 7 let)

Vojta Č. (hoši do 7 let)

Esterka V. (dívky 13-14 let)

Lenka R. (ženy 36-50 let)

Láďa M. (muži 61-90 let)

 

Gratulujeme a děkujeme !!!

 

 

 

28.11. 2015 míčový trojboj

 

Závodilo 16 dětí a umístily se takto:

 

Rodiče a děti:

družstvo na 5.místě z 6 družstev MIX

                     Jáchym S.           13.-15.místo v Praze (ze 42) a 4.místo v župě (z 10)

                     Ondra F.             16.-21.místo v Praze (ze 42) a 5.-6.místo v župě (z 10)

                     Tomík D.             16.-21.místo v Praze (ze 42) a 5.-6.místo v župě (z 10)

                     Evička R.            13.-17.místo v Praze (z 27) a 2.místo v župě (ze 7)

                     Luisa F.              20.-23.místo v Praze (z 27) a 4.-5.místo v župě (ze 7)

 

Předškoláci:

družstvo na 3.místě z 5 družstev MIX

     Vojta F.              10.-15.místo v Praze (z 54) a 5.-6.místo v župě (z 21)   

                      Vilík R.               16.-28.místo v Praze (z 54) a 7.-12.místo v župě (z 21)

                      Denis D.             36.-38.místo v Praze (z 54) a 14.-15.místo v župě (z 21)

                      Kristián F.          45.-48.místo v Praze (z 54) a 18.-19.místo v župě (z 21)

                      Eliška V.             10.-15.místo v Praze (z 32) a 3.místo v župě (z 15)

  

Nejmladší žactvo:

  družstvo na 2.místě ze 6 družstev MIX

                      Vojta Č.            1.místo v Praze (z 21) a 1.místo v župě (ze 7)

                      Marek D.          9.-12.místo v Praze (z 21) a 3.místo v župě (ze 7)

                      Cyril G.             16.-19.místo v Praze (z 21) a 5.-6.místo v župě (ze 7)

                      Kuba G             16.-19.místo v Praze (z 21) a 5.-6.místo v župě (ze 7) 

                      Beník D.           20.-21.místo v Praze (z 21) a 7.místo v župě (ze 7)

                      Míša K.             6.-8.místo v Praze (ze 13) a 3.místo v župě (ze 4)

 

Všem děkujeme a gratulujeme !!!

 

 

 

Plavecké štafety o pohár starostů pražských žup 6.11.2015

 

Žactvo obsadilo 1.místo (v župním družstvu plavali: Vojta Čermák, Marča Polanská, Ondra Čermák, Matouš Krakovský, Zuzka Kratochvílová, Áňa Polanská, Danda Vincenc, Honza Kratochvíl, Emma Schmidtová a Sofka Hulcová )

 

Dospělí obsadili 2.místo (v župním družstvu plavali: Bára Čížkovská, Lucka Čížkovská, Zuzka Polanská, Romča Čermáková, Olinka Vincencová, Standa Matocha, Vláďa Hulec, Pavel Kratochvíl a Věra Čížkovská)

                           Gratulujeme a všem děkujeme !!!!!

 

 

 

Výsledky závodů  ve cvičebním roce 2014/2015

 

14.6. 2015 závody v atletice předškoláků 

 

Družstva rodiče a děti mixy:    2.místo z 8 družstev

 

Evička R.           1.místo v Praze (36)        1.místo v župě (7)

Evička s tátou     2.místo v Praze (72)         1.místo v župě (16)

Jáchym St.       14.místo v Praze (36)        5.místo v župě (9)

Ondra F.          27.místo v Praze (36)        9.místo v župě (9)

Madlenka Š.      35.místo v Praze (36)        7.místo v župě (7)

 

 

Družstva předškoláci mixy:     2.místo ze 12 družstev

 

Karolínka Š.       48.místo v Praze (67)       8.místo v župě (13)

Vilík R.              4.místo v Praze (88)       3.místo v župě (20)

Adámek K.          6.místo v Praze (88)       4.místo v župě (20)

Vojtík F.           66.místo v Praze (88)     14.místo v župě (20)

Filípek Ž.          57.místo v Praze (88)     13.místo v župě (20)

 

 

Družstva nejmladší žactvo mixy:     7.místo ze 7 družstev

 

Míša K.            23.místo v Praze (29)     9.místo v župě (9)

Kubík Ž.           20.místo v Praze (38)     3.místo v župě (10)

Vojta Č.           24.místo v Praze (38)     6.místo v župě (10)

Kuba G.            26.místo v Praze (38)     7.místo v župě (10)

Cyril G.            27.místo v Praze (38)     8.místo v župě (10)

 

Děkujeme a gratulujeme !!!

  

 

Přebor ČOS ve všestrannosti SŽ v Praze 13.-14.6.2015

 

Danda Vincenc obsadil v kategorii žáci III.

21.místo z 22 závodníků

Gymnastika   22.

Šplh           20.-21. (osobní rekord)

Atletika       19. (3 osobní rekordy)

Plavání         16. (osobní rekord)

Gratulujeme a děkujeme !!!  

 

 

Přebor ČOS ve všestrannosti MŽ v Brně 29.-31.5.2015

 

Kuba Ečer dosáhl krásného výsledku.

Z celkového počtu 29 závodníků v kategorii žáci II.

obsadil 15. místo

Gymnastika  15.místo

Šplh          11.místo

Atletika       7.místo (4. ve vytrvalostním běhu, 6. v dálce)

Plavání       26.místo

Gratulujeme a děkujeme !!!!!

 

 

 

 

Gymnastika a šplh Praha OPEN 3.5. 2015

David D.          6.místo z 8 (šplh 7.místo)

Kuba E.           4.místo z 8 (šplh 1.místo)

Danda V.         2.místo ze 2 (šplh 2.místo)

Maruška P.     14.místo ze 43 (šplh 2.místo)

Agáta R.        10.místo z 25 (šplh 7.místo)  

Terka B.        19.místo z 25 (šplh 14.místo)

 

Moc hezké výsledky, blahopřejeme !!!

 

 

 

 

 

Závody všestrannosti 24.-26.4.2015

 

 

Všestrannost celkově (+ zlepšení od loňska):

 

Žáci I.        4.místo   David D.          792 bodů (+125)

                5.místo   Kubík P.           763 bodů

Žáci II.       1.místo   Kuba E.          1153 bodů (+173) postup na přebor ČOS

Žáci III.      2.místo   Danda V.        1298 bodů (+486) postup na přebor ČOS

Žákyně I.     2.místo   Maruška P.      1683 bodů (+326) postup na přebor ČOS

Žákyně II.    7.místo   Maru S.          826 bodů (+193)

Žákyně III.   2.místo   Agáta R.        2692 bodů (+88)

                 3.místo   Terka B.        2546 bodů (+685)

                 5.místo   Emma Sch.     2096 bodů (+1040)

 

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší jednoty !!!

 

 

Gymnastika a šplh (v závorce):

 

1.místo   Kuba E. (1.)

2.místo   Maruška P. (1.)

                Agáta R. (4.)

3.místo   Danda V. (3.)

                Kubík P. (5.)

4.místo   David D. (7.)

6.místo   Terka B. (5.)

10.místo  Emma Sch. (10.)

                 Maru S. (11.)  

 

Atletika:

1.místo:   David D., Kuba E., Fanda S.

2.místo:   Maruška P., Lucka Č.,

3.místo:   Emma Sch., Bára Č.

4.místo:   Kubík P., Danda V.

5.místo:   Terka B., Ester V.

6.místo:   Maru S., Agáta R.

 

Všichni závodníci do 6.místa - to je skvělý výsledek

 

Plavání:

 

 1.místo:   Maruška P., Ester V.

 2.místo:   Anička P., Danda V.

 3.místo:   Terka B.

 4.místo:   Agáta R., Bára Č., Kuba E., Pavel K.

 5.místo:   Lucka Č., Kubík P., Honza K.

 7.místo:   David D., Láďa M.

 8.místo:   Sofie H.

 9.místo:   Emma Sch.

11.místo:   Maru S.

 

 

 

Zálesácký závod zdatnosti 19.4.2015

 

1.místo     Libeň Jilm

2.místo     Staré Město A ( Agáta R. + Terka B. + Emma Sch.)

3.místo     Libeň Veverky

4.místo     Staré Město C (Ester V. + Honza K. + Zuzka K.)

5.místo     Staré Město B (Hanka M. + Danda V. + Kuba E.)

6.místo     Libeň Jilm + Veverky

 

Sportovní gymnastika 11.4.2015:

 

 

 

Družstva předškoláci mixy:

1.místo Sokol Vršovice                 73,55 bodů

2.místo Sokol Staré Město            71,95 bodů

3.místo Sokol Pražský                  71,30 bodů

 

Karolínka Š.     44.-45. místo v Praze (65)      9.-10.  místo v župě (16)

Vilík R.                3.  místo v Praze (17)            2.  místo v župě (5)

Adam K.               4.  místo v Praze (17)            3.  místo v župě (5)

Vojta F.              10. místo v Praze (17)             5.  místo v župě (5)

 

 

Družstva nejmladší žactvo mixy:

1.místo Sokol Staré Město              99,31 bodů

2.místo Sokol Pražský                    91,82 bodů

 

Míša K.              30.  místo v Praze (57)       4.  místo v župě (11)

Beník D.               3.  místo v Praze (19)       1. místo v župě (6)

Kuba Ž.                5.  místo v Praze (19)       2. místo v župě (6)

Filip Ž.                11. místo v Praze (19)       5. místo v župě (6)

 

 

Gratulujeme !!!!!

 

 

 

Plavecké štafety o pohár starostů pražských žup

7.11.2014

 

Žactvo obsadilo 1.místo (v župním družstvu plavali: Marča Polanská, Ondra Čermák, Zuzka Kratochvílová, Áňa Polanská, Hanka Matochová, Danda Vincenc, Honza Kratochvíl a Esterka Vincencová)

 

Dospělí obsadili 2.místo (v župním družstvu plavali: Šárka Hrušková, Bára Čížkovská, Zuzka Polanská, Jakub Havelka, Romča Čermáková, Jindra Fišárková, Olinka Vincencová, Lukáš Fišárek, Laďka Matznerová, Jitka Krakovská, Tomáš Hruška, Standa Matocha, Věra Čížkovská a Láďa Mrva)

 

                        Gratulujeme a všem děkujeme !!!!!

 

Všestrannost celkově:

1. David D., Agáta R.

2. Maruška P., Terka B.

3. Ondra Č.

4. Kuba E., Lucka Č.

5. Danda V.

6. Zuzka K., Emma S.

7. Sofka H.

8. Áňa P.

11. Maru S.

 

 

27.4. závody všestrannosti - atletika

1.místo - Lucka Č.

2.místo - Maruška P., David D.

4.místo - Fanda S., Bára Č.

5.místo - Kuba E., Agáta R.

6.místo - Emma S., Terka B.

7.místo - Ondra Č.

8.místo - Zuzka K., Sofka H.

9.místo - Danda V.

10.místo - Áňa P.

13.místo - Maru S.

16.místo - Honza K.

 

26.4. závody všestrannosti - gymnastika + šplh v závorce

1.místo - Kuba E.,(7.)

            Agáta R. (2.)

2.místo - Maruška P. (4.)

3.místo - Terka B. (5.)

4.místo - Ondra Č. (6.)

            Lucka Č.

5.místo - David D. (4.)

            Danda V. (11.)

6.místo - Šárka H.

9.místo - Emma S. (10.)

10.místo - Sofka H. (5.)

12.místo - Maru S. (11.)

15.místo - Zuzka K. (6.) 

             Áňa P. (15.)

 

25.4. závody všestrannosti - plavání

1.místo - Maruška P., Ondra Č.

2.místo - Terka B., Fanda S., Bára Č., Pavel K.

3.místo - Agáta R.

4.místo - Áňa P., Danda V.

5.místo - David D., Lucka Č.

7.místo - Šárka H.

9.místo - Zuzka K.

10.místo - Sofka H., Honza K.

11.místo - Emma S., Kuba E.

14.místo - Sophi E.

15.místo - Maru S.

 

 

5.4. 2014 na závodech ve sportovní gymnastice předškoláků a nejmladšího žactva se děti umístily takto:

Naprosto překvapivě a velmi vyrovnanými výkony obsadilo smíšené družstvo předškoláků zaslouženě 1.místo v Praze z 8 družstev a porazilo ostatní družstva "o parník", tedy o 3,15 a 4,25 bodů.

 

1. Sokol Staré Město       75,20

                   2. Sokol Spořilov            72,05                   

       3. Sokol Smíchov II.        70,95        

 

Kubík Ž.         2.místo v Praze (z 25) a 1.místo v župě (z 8)

  Vojta Č.          3.místo v Praze (z 25) a 2.místo v župě (z 8)

  Beník D.          4.místo v Praze (z 25) a 3.místo v župě (z 8)

  Vilík R.           8.místo v Praze (z 25) a 4.místo v župě (z 8)

  Lada V.          14.místo v Praze (z 60) a 1.místo v župě (z 15)

 

V nejmladším žactvu jsme družstvo neměli, ale děti se také moc snažily a dopadly takto:

 

Eliška           39.místo v Praze (z 54) a 8.místo v župě (ze 14)

Kubík P.          6.místo v Praze (ze 17) a 1.místo v župě (ze 2)

 

 

Gratulujeme !!!!!

 

 

 

 

V plavání "O pohár starosty Prahy 1" 29.3. 2014 jsme byli úspěšní. Skoro všichni si zlepšili osobní rekord a získali jsme dva poháry: Esterka Vincencová na 25 metrů za čas 14,4 vteřin a Bára Čížkovská na 100 metrů za čas 1:48,5 minut. Gratulujeme !!!

 

30.11.2013 Rychlý šplhoun - 17 závodníků se umístilo takto:

1.místo          Maruška P., Lada V., Beník D., Eliška A.              

  2.místo          Lucka Č.                                                              

3.místo          Agáta R., Vojta Č.                                               

  4.místo          Bára Č., Zuzka K.                                                

   5.místo          Šárka H.                                                             

 6.místo           David D.                                                           

7.místo           Anička P.                                                        

8.místo          Sofča H.                                                        

9.místo           Emilka A.                                                         

 10.místo           Ondra Č., Emma Sch.                                         

        13.místo           Matouš V.                                                                

 

17.11. 2013 míčový trojboj

 

Závodilo 14 dětí a umístily se takto:

 

Rodiče a děti:

družstvo na 4.místě z 8 družstev

 Vilík R.              6.místo v Praze (z 34) a 1.místo v župě (z 13)

Viktorka M.        9.místo v Praze (z 23) a 3.místo v župě (z11)

 Evička R.          11.místo v Praze (z 23) a 6.místo v župě (z 11)

  Josefka H.        18.místo v Praze (z 23) a 11.místo v župě (z 11)

 

Předškoláci:

družstvo na 2.místě ze 7 družstev

Vojta Č.            3.místo v Praze (z 55) a 2.místo v župě (ze 14)

 Kuba P.             9.místo v Praze (z 55) a 3.místo v župě (ze 14)

 Beník D.          46.místo v Praze (z 55) a 11.místo v župě (ze 14)

Lada V.             7.místo v Praze (z 33) a 2.místo v župě (z 15)

 

Nejmladší žactvo:

  družstvo na 2.místě ze 4 družstev

David D.            3.místo v Praze (z 23) a 1.místo v župě (ze 7)

Matouš K.          3.místo v Praze (z 23) a 1.místo v župě (ze 7)

Matouš V.          7.místo v Praze (z 23) a 2.místo v župě (ze 7)

Ondra Č.          18.místo v Praze (z 23) a 7.místo v župě (ze 7)

Maruška P.          3.místo v Praze (z 16) a 1.místo v župě (ze 4)

Barča M.            8.místo v Praze (z 16) a 2.místo v župě (ze 4)

 

8.11.2013 plavecká štafeta

 V župní štafetě Jana Podlipného v kategorii dospělých plavalo z naší jednoty 14 závodníků a vybojovali jsme poprvé 1.místo mezi 3 pražskými župami. V kategorii dětí plavalo v župní štafetě 12 dětí a vybojovaly rovněž 1.místo mezi 3 pražskými župami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist