Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce

Rozpis akcí od ledna do června 2017

 

Termíny plavání:   17.2. - 24.2. - 3.3. - 10.3. - 17.3. - 24.3.

Už nedáváme na plavání lístečky, sraz je vždy u koně mezi 8,20 - 8,30 a návrat kolem 10,45.

Poplatek 10,- Kč a s sebou plavky, koupací čepici, mýdlo, ručník a děvčata fén.

Od 6 let průkaz na bezplatnou dopravu. Lístečky budou dány pouze při změnách.

 

Cvičitelské hodiny pro cvičitele a pomahatele: 9.3. - 13.4. - 11.5. - 8.6.   

                                                                                                      

Oblastní sraz pro cvičitele PD a RD:

 

    Další akce:     

 

 

sobota  17. 2.    bodovaný výlet pro všechny kategorie

neděle   25. 2.    loutkové divadlo v Sokole Smíchov

sobota   24. 2.    šibřinky v Sokole Libeň (pro malé i pro starší děti, večer pro dospělé - hlaste se u Věry)

sobota  17. 3.    bodovaný výlet pro všechny kategorie

neděle   18. 3.    poslední loutkové divadlo v Sokole Smíchov

pondělí 19. 3.    Valná hromada jednoty pro všechny dospělé členy Sokola (prosím, počítejte cca   

s hodinovou účastí od 17,30 - pokud se nemá jednota rozpadnout, je třeba dostatek členů na této schůzi)

úterý    20. 3.    veřejná cvičební hodina pro rodiče

čtvrtek  29. 3.    není sokol - velikonoční prázdniny

          sobota    7. 4.    závody v gymnastice pro předškolní děti a nejmladší žactvo (ročníky 2011 a mladší)

sobota  14. 4.    bodovaný výlet pro všechny kategorie - jarní sraz PP + Zálesácký závod zdatnosti

pátek    20. 4.    závody v plavání do soutěže všestrannosti žactva, dorostu a dospělých

sobota  21. 4.    závody v gymnastice do soutěže všestrannosti žactva, dorostu a dospělých

neděle  22. 4.     závody v atletice do soutěže všestrannosti žactva

čtvrtek  3. 5.        zrušen sokol - nejsou cvičitelé

úterý     8. 5.     závody Praha OPEN v gymnastice pro postupující žactvo, a pro dorost a dospělé do       

                             soutěže všestrannosti            

sobota  12. 5.    župní slet Benátky nad Jizerou (bodovaný výlet pro všechny kategorie)           

     ???                  orientační závod „Medvědí stezkou“ pro všechny kategorie

18. - 20. 5.         přebor ČOS v zálesáckém závodě zdatnosti pro postupující žactvo

25. - 27. 5.         přebor ČOS ve všestrannosti pro postupující mladší žactvo v Prostějově

neděle   27. 5.      župní slet v Brandýse nad Labem (skladby Cirkus a Noty)

1. - 3. 6.              přebor ČOS ve všestrannosti pro postupující starší žactvo, dorost a dospělé v Praze

sobota    9. 6.    krajský slet České Budějovice nebo Turnov (bodovaný výlet pro všechny kategorie)

neděle  10. 6.     závody v atletice pro předškolní děti a nejmladší žactvo (ročníky 2011 a mladší)

23. - 24. 6.         závěrečný dvoudeňák

čtvrtek 21. 6.    poslední hodina v tělocvičně s hodnocením a schůzka rodičů s placením tábora

28. 7. - 11. 8.     letní tábor v Mostku

1. - 6. 7.               sletový týden - informace půjdou samostatně

          

V září zahájíme cvičení v úterý 4. 9. na hřišti ZŠ Křesomyslova, kde se dozvíte další informace. Minimálně do poloviny září budeme cvičit na hřišti v úterý i ve čtvrtek.

              

První bodovaný výlet bude v sobotu 8. září pro pěší a na kolech.

          V neděli 16. září bude „Pohádkový les“ pro veřejnost (prosím, počítejte s pomocí).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úterý       19. 12.    vánoční vycházka na Vyšehrad (místo cvičení)

Čtvrtek    21. 12.    vánoční vycházka na Petřín a Hradčany (místo cvičení)

Čtvrtek      4.   1.    první cvičení v roce 2018  

 

 

 

 

Pokud by nastaly jakékoliv změny z důvodu sletových akcí, budu Vás včas informovat.    

                                                                                                                        Věra          

 

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                                                                  

 

 

 

 

TOPlist